قوانین کلی سایت
قوانین اجاره ماشین

قوانین کلی سایت

۲- خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت آرین رنت قشم جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت آرین رنت قشم و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

۳- اطلاعات شخصی کاربران در آرین رنت قشم کاملاً محرمانه است. آرین رنت قشم تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت آرین رنت قشم اطلاع دهد.

۴- کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

۵- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت آرین رنت قشم اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

۶- هرگونه سوء استفاده از نام آرین رنت قشم، سایت اینترنتی آرین رنت قشم، مکاتبه از طرف آرین رنت قشم و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

۷- وب‌سایت آرین رنت قشم اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

قوانین اجاره ماشین

1.اجاره کننده  موظف است در صورت بروز هر گونه اشكال و عيب فني براي خودرو موضوع قرارداد سريعا نسبت به تعمير آن  اقدام نمايد و در صورت عدم فرصت زماني مناسب خودرو مناسب ديگري را به منظور جلوگيري از اخلال در قرارداد معرفي نمايد.

۱-۱ خودرو معرفی شده باید حدالامکان مشابه خودروی قبلی باشد

2.چنانچه به هر دليلي اجاره کننده نتواند موضوع قرارداد را انجام دهد و يا در انجام موضوع قرارداد تاخير نمايد به ازاي هر روز عدم انجام موضوع قرارداد مبلغی از پرداختي به آرین رنت قشم كسر خواهد گرديد و چنانچه اين مدت بيش از مدت مشخص قرارداد بطول بيانجامد قرارداد بصورت يكطرفه توسط كارفرما قابل فسخ بوده وتضمين اجاره کننده قابل ضبط است.

كليه هزينه هاي خودرو از قبيل استهلاك لاستيك و لوازم يدكي و…. ،خسارات ناشي از تصادفات ، بنزين ، تعميرات اعم از موتوري و بدنه و …، جرايم ناشي از تخلفات رانندگي و همچنين  خسارات وارده  توسط اجاره کننده به اموال  آرین رنت قشم بر عهده اجاره کننده بوده وآرین رنت قشم در اين خصوص هيچگونه مسئوليتي ندارد بديهي است خسارات وارده به اموال آرین رنت قشم با تشخيص و اعلام آرین رنت قشم به اجاره کننده حداكثر ظرف مدت تعیین شده بايستي تامين گردد

طرف قرارداد معترف و متعهد است كه مشمول قانون منع مداخله كاركنان  در معاملات دولتي وهمچنين مشمول اصل ۱۴۱ قانون اساسي نمي باشد  و چنانچه خلاف آن ثابت گردد آرین رنت قشم مختار خواهد بود نسبت به فسخ قرارداد و ضبط سپرده حسن انجام قرارداد اجاره کننده اقدام نمايد و اجاره کننده  در اين خصوص حق هر گونه اعتراض  و شكايتي را  از خود سلب مي نمايد

اجاره کننده حق واگذاري موضوع قرارداد را كلا يا جزئا تحت هر شرايطي به غير نخواهد داشت

کليه مسئوليت هاي حقوقي و كيفري ناشي از اجراي قرارداد و خسارات وارده به سر نشينان خودرو بر عهده اجاره کننده بوده و آرین رنت قشم در اين خصوص هيچگونه مسئوليتي نخواهد داشت.

اجاره کننده حق واگذاري موضوع قرارداد را كلا يا جزئا تحت هر شرايطي به غير نخواهد داشت

فهرست