شرکت همسفر خودرو آرین قشم

درباره شرکت

همسفر خودرو آرین قشم ، قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت خدمات دهنده کرایه اتومبیل های لوکس و تشریفاتی در جزیره قشم ، با خدمات اجاره ماشین عروس، اجاره خودرو با راننده و بدون راننده و ارائه خدمات تشریفاتی خودرو می باشد.

0%
رضایت مشتریان
0+
مدل ماشین
$0
ارائه ماشین
0
میانگین فروش روزانه
۱۳۹۳

افتتاح شرکت

این شرکت در سال ۱۳۹۳ با مجوز رسمی شروع به فعالیت کرد

۱۳۹۴

یک سال گذشت

ما با رعایت استانداردهایی بی نظیر ، صداقت، اعتماد، حرفه ای بودن و رفتار مشتری مدار، سرویس ها و خدمات را در آرین رنت ارائه نمودیم .

خدمات متنوع

همسفر خودرو آرین قشم هر انچه که برای یک برنامه ریزی سازمانی مورد نیاز است را فراهم می کند. محیط پویا ، رعایت سلسه مراتب ، و از همه مهم تر فرصت های حرفه ای هیجان انگیز

۱۳۹۵

گسترش لیست خدمات شرکت

اجاره انواع لوکس ترین ماشین های خارجی و ایرانی ، انجام تشریفات و ترانسفر مهمان ها در فرودگاه ها و هتل ، ارائه مراسم تشریفات بی نظیر عروسی با بهترین کیفیت بخشی از خدمات همسفر خودرو آرین قشم می باشد .
۱۳۹۶

سه سال گذشت

پس از گذشت مدت طولانی و تجربه های متعدد و روز افزون پیشرفت چشم گیری در خدمات خود داشتیم که این باعث شد بیشترین مشتری را داشته باشیم و بهترین خدمات را ارائه کنیم

۱۳۹۷

به اهداف و رویاهای خود رسیدیم

هدف اصلی ما از افتتاح این مجموعه ارائه خدمات به مردم سراسر ایران بود که پس از زحمت چن ساله مفتخریم که اعلام کنیم به هدف خود رسیدیم و خدمات خود را به بهترین نحو ممکن ارائه کردیم ، این مجموعه هم اکنون فعالیت گسترده ای در سراسر کشور دارد و از همه لحاظ آماده ارائه بهترین خدمات در سال جاری هستیم ، امیدوارم امسال نیز بتوانیم مانند سال های قبل خدمات خود را بی عیب و نقص و کامل ارائه دهیم .

کارمندان شرکت

مسعود رستمی

مدیر

راز موفقیت ما در کیفیت و خدمات است ، به بهترین نحو ممکن آن را انجام دادیم و مزد آن را گرفتیم

علی زیوری

پشتیبانی

پشتیبانی مسئولیت بزرگی است که مهم ترین مرحله در ارائه خدمات است ، اگر پشتیبانی خوبی نداشته باشیم هیچ پیشرفتی نخواهیم داشت

رویا سعیدی

راهنمایی و مشاوره

اگر میخوایم دست به کاری بزنیم که در آن به مشکل نخوریم باید از قبل اطلاعات کافی راجب آن داشته باشیم و در این مجموعه مسئولیت اینکار به عهده من است .

مشتریان ما

فهرست